Recept: A recept klub megújul

Szeretettel köszöntelek a Recept Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz a legegyedibb receptekhez, amiket tagjaink töltöttek fel. Sőt, te is kiveheted részed a sikerből, ha megírod kedvenc receptjeidet, és még képet is töltesz hozzá! Csak bátran!

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 25032 fő
 • Képek - 8694 db
 • Videók - 169 db
 • Blogbejegyzések - 1193 db
 • Fórumtémák - 70 db
 • Linkek - 375 db

Üdvözlettel,
matus irén
Recept Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Recept Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz a legegyedibb receptekhez, amiket tagjaink töltöttek fel. Sőt, te is kiveheted részed a sikerből, ha megírod kedvenc receptjeidet, és még képet is töltesz hozzá! Csak bátran!

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 25032 fő
 • Képek - 8694 db
 • Videók - 169 db
 • Blogbejegyzések - 1193 db
 • Fórumtémák - 70 db
 • Linkek - 375 db

Üdvözlettel,
matus irén
Recept Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Recept Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz a legegyedibb receptekhez, amiket tagjaink töltöttek fel. Sőt, te is kiveheted részed a sikerből, ha megírod kedvenc receptjeidet, és még képet is töltesz hozzá! Csak bátran!

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 25032 fő
 • Képek - 8694 db
 • Videók - 169 db
 • Blogbejegyzések - 1193 db
 • Fórumtémák - 70 db
 • Linkek - 375 db

Üdvözlettel,
matus irén
Recept Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Recept Klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz a legegyedibb receptekhez, amiket tagjaink töltöttek fel. Sőt, te is kiveheted részed a sikerből, ha megírod kedvenc receptjeidet, és még képet is töltesz hozzá! Csak bátran!

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 25032 fő
 • Képek - 8694 db
 • Videók - 169 db
 • Blogbejegyzések - 1193 db
 • Fórumtémák - 70 db
 • Linkek - 375 db

Üdvözlettel,
matus irén
Recept Klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Kedves Klubtagok!

 

 

network.hu

Mivel egy fantasztikus közösség van kialakulóban itt a Recept klubunkban a Network.hu a "szárnyai alá vett" bennünket! Felfigyeltek ránk! Ez néhány apró változtatással jár, amiktől még jobban fog működni Klubunk!

 

Szóval lett először is az új design, külalak, amit már láthattatok. A másik dolog: megkerestek engem e-mailben, hogy egy picit tegyek rendet a klubban. Azt dolgoztam ki a Network szerkesztőségével e-mailben, hogy az összes kép alá receptet fogunk feltölteni, és a képeket új galériákba fogjuk rendezni, a jobb áttekinthetőség kedvéért. A szerkesztők is besegítenek, illetve én is meg fogok dolgozni rajta a napokban.

 

Megkérek mindenkit, hogy a régebben feltöltött képei alá, ha akar akkor írjon receptet. Addig is egy általam alá írt recept fog odakerülni.

 

Mindannyian büszkék lehetünk magunkra hölgyeim (és uraim!!), mert áldásos és kitartó  munkánk úgy látszik meghozta az eredményét!

 

Gratulálok mindenkinek!

 

Matus Irén

klubvezető

 

 

Címkék: hír klub receptek

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

[Törölt felhasználó] üzente 10 éve

Marika! köszi hogy mellém álltál, nem kellett volna mert elindul egy lavina, persze értelmetlenül, majd mindenki nyit magának egy galériát, vagy egy recept klubot, mindenkit kérek,ne folytassuk ezt a parttalan vitát, az érintett nem nyilatkozhat úgy látszik, én értem amit javasol, de ! nem én kevertem össze, hanem Ő !!!!!! tehát javítson is.......de ne fáradj, majd megoldom...........Marika , üdvözöllek, Ménesiné. THE END.

Válasz

Palotás Gáborné IIus üzente 10 éve

KEDVES MARIKA AZT A SORBA RENDEZÉST ÉN CSINÁLTAM AZ OLDAL ALJÁN VAN EGY ILYEN ÁTHELYEZÉSRE LEHETŐSÉG ÜDV ILUS

Válasz

Kányási Józsefné Marika üzente 10 éve

Kedves Irén!

Szeretném meg kérdezni tőled mért van az ,hogy a Ménesi Mihályné receptjét amit kért nem tudod helyre igazítani.Az egyik fele a tortáknál a másik fele a süteménynél van .Az Ica mama krémesét tegnap egyből sorba lehetett rakni a hozzá szólások után.Mire megy ez? A krémes is így volt mint a torta. Tudom nem kevés munka sorba rakni a recepteket ,de ami sorba volt az is jól össze lett kutyulva.Nem tudom ki válogatta össze de ami torta az legyen torta ,és nem sütemény.Én a helyedbe ki válogatnám a külalakra meg felelő fotókat és csak azt raknám fel.Vagy legyen mindenkinek ön kritikája és olyat rajon fel ami szép gusztusos.Akinek nem inge ne vegye magára!Üdvözlettel:Marika

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 10 éve

Kedves szerkesztők ! én sem szeretnék udvariatlan lenni, de ezek szerint ti nem láttok, csak néztek, leírtam hogy hobbi címszó alatt raktam fel a képeket, amihez oda van írva, hogy az általam felrakott fehér színű torták munka folyamatát mutatom meg, a receptet is jelzem hogy hol van, de nem érdekes, ha majd valaki kéri a receptet, leírom nagyon szívesen egy üzenetben. Egyébként nem hiszem hogy számítógépes zsenik írnának ide, ezért merészeltem ide írni, lehet hogy befejezem itt a pályafutásomat, rakjátok csak a lopott képeket a vele köszönő viszonyban sem lévő receptekkel, és ha egyszer leírsz valamit, ne másítsd meg, ugyanis olvastam az előző válaszodat, amiben még elnézést is kértél, de nem szerettem volna vitába szállni veled kedves IRÉN, tudomásul vettem, és törtem a fejem, mit tehetnék, de itt csak a tagokra nézve vannak kötelező dolgok, de minek? Én befejezem, bárkinek szívesen küldöm a recepteket,sőt, ha engedi a rendszer, ezután a profilomnál teszem közzé, további sikeres munkát kívánok nektek, üdvözlettel, Ménesi Mihályné

Válasz

matus irén üzente 10 éve

Kedves hozzászóló!
Igyekszem a klubot tényleg a lehető legjobb irányba terelni, de sajnos eközben előfordulhatnak hibák. Sajnálom, hogy a képeidet összekutyultam, csak, mivel eléggé szokatlan, hogy nem leírva van egy recept, hanem lefényképezve és feltöltve, ezért nem vettem észre a dolgot. Igyekszem visszatenni őket a helyükre, de nem tudom, hogy melyik képekről van szó, mert azt nem írtad le.

Nem akarok udvariatlan lenni, de lehet, hogy egyszerűbb lenne, ha Te tennéd őket a helyükre, és akkor biztosan jó lesz. Ezt megteheted, ha a képgaléria nevére kattintasz, megjelenik a benne lévő összes fotó nagyon kicsi képe. A felső sorban a kis képek fölött van egy fehér négyzet. A saját képeid fölött klikkelj a fehér négyzetbe, ki lesz pipálva. Majd a képgaléria alján nyomd meg az "Áthelyezés másik galériába" legördülő menüt, és válaszd ki, hogy hová szeretnéd tenni az adott képet.

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 10 éve

Sikeresen összekutyultátok a képeket, még hogy áttekinthetőbb lesz, egy tortának bemutattam az elkészítési módját, 2kép itt, 3 ott,csak kicsit fognak hülyének nézni, a másiknál ötből négy van egy helyen, egy egészen máshol, mi a fenének rakom sorba a képeket ? mit fogtok alá írni ? legyetek szívesek kijavítani a hibát !!!!!!!!! nem csak az enyémet, bárkiét, én hobbi cím szóval raktam fel őket, és még ti írjátok kötelező kitölteni a rubrikákat, minek???????

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 10 éve

Köszönöm Irén!
Aktuális ez a változtatás,sokan igényeltük már.Nívósabb és látogatottabb lesz a klub.
Köszönöm a munkád és gratulálok Neked és a Klubtársaknak:
Márta

Válasz

rung gyorgy üzente 10 éve

Ez nagyon jó lesz köszönöm.

Válasz

Marton Lászlóné üzente 10 éve

Nagyon jó ötlet, hogy a kép alatt ott a recept is. Eddig amit kipróbáltam receptet mind sikert aratott.

Válasz

cserei angela üzente 10 éve

Ez nagyszeru,hiaba a kep,hogyha nincs recept.Ezutan,meg tobbet fogok tudni kiprobalni.Amit edig suttem,foztem,minden nagyon izlett.

Válasz

További hozzászólások 

Ez történt a közösségben:

Kőszeghy Anna 2 hete új képet töltött fel:

Fahejas_almaszosz_parolt_csirkemellel_2106186_5417_s

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu